עדיין יש קורונה – אל תיקחו סיכון – ערכו חתונה בבית

זוגות רבים אשר מתכננים להתחתן מתלבטים באשר למקום החתונה וזאת משום מגפת הקורונה. במאמר זה נספק את כל המידע אותו חשוב לדעת אודות חתונה בבית בתקופת הקורונה. התחילו לקרוא

חתונה בביתכם בתקופת הקורונה

חתונה היא טקס שעיקרו ברית אוהבים בין שני אנשים. כיוון שמדובר על אירוע משמח ומרגש אליו מוזמנים אנשים היקרים לזוג האוהב. חשוב שהמוזמנים לאירוע יחושו בנוח באירוע. כיוון שבשנתיים האחרונות רוב מדינות העולם מתמודדות עם מגפת ה- קוביד 19 אשר מסוכנת בעיקר לאורחים מבוגרים וכאלו אשר סובלים ממחלות רקע, וכיוון שהמדינה הכתיבה כללים ברורים מאוד באשר להשתתפות באירועים וכללי זהירות שונים בתקופת המגיפה, זוגות מנסים למצוא את אותו מקום אידיאלי לעריכת החתונה, כאשר זוגות רבים מחליטים על חתונה בבית בתקופה הקורונה באמצעות Israeli Wedding Planner.

חתונה בבית – חשוב לקחת בחשבון

  • בטיחותי –אם מעוניינים להימנע מסיכונים מיותרים, הלוקיישן האידיאלי לחתונה קטנה ואינטימית הינו ביתכם. 
  • צוות הפקה מקצועי – נכון להיום ניתן לשכור את שירותיו של צוות הפקת אירועים מקצועי ובעל ניסיון בחתונות קטנות הנערכות בבתים ומקומות קטנים.
  • שילוב קסום – נכון להיום יש חברות הפקת אירועים בעלות ניסיון רב בעריכת חתונה נטולת סיכונים בבתיהם של הכלה והחתן. היתרון כאן הוא שילוב בין המוכר, הביתי והאינטימי לבין מקצועיות חסרת פשרות.
  • לוקיישן מוכר – חתונה ביתית היא לרוב חתונה קטנה, לכן ניתן להסתמך על כך שרוב האורחים ימצאו את המקום בקלות וירגישו בנוח בחתונה אשר נערכת בבית המוכר להם.

לסיכום, חתונה בבית היא חתונה קטנה ואינטימית הנערכת במקום מוכר, חמים ואוהב. נכון להיום ההחלטה לערוך חתונה באזור הביתי והמוכר תעזור להימנע מסיכון מיותר של הדבקה בקורונה. שיהיה במזל טוב.