מושב בטיחות סירונה – עד כמה הוא נוח לתפעול?

לא רק שסירונה S מסתובבת 360 מעלות להטענה ופריקה של הילדים מהרכב בקלות, היא תהיה גם מושב המכונית הניתן להמרה הראשון מסוגו. תכונת בטיחות המשפרת משמעותית את ההגנה מפני התרסקות בתאונה חזיתית.

מושב בטיחות סירונה – עד כמה הוא נוח לתפעול? |

מושב סירונה לתינוק נחשב לאחד מהמושבים היותר נוחים, גם לנשיאת התינוק מחוץ לרכב וגם  כמובן לנסיעה בתוכו. הוא מהמושבים היותר קלים לשימוש ולתפעול ומצטיין במרכיבים ידידותיים ביותר, כאלה המעניקים תחושת בטיחות מרבית לתינוקכם.

יתרונות מושב הבטיחות של סירונה |

לכיסא ה- Sirona S מסלול חגורה יחיד לפנים אחורה ופנים קדימה, עם מתאם חגורת בטיחות / חגורה לעוגן להתקנה פשוטה ובטוחה. 

לאחר ההתקנה, המושב יכול להסתובב 360 מעלות על בסיסו, ולאפשר להורים להכניס ולהוציא ילדים – מבלי להרים אותם מעבר לדפנות. 

זה יכול להוות נוחות לכל מטפלת, אך במיוחד לאלה שעלולים להיתקל בקשיי ניידות. מאפיין הסיבוב של כיסא זה, יקל גם על המעבר בין פניה אחורה לפניה קדימה, במצבים בהם שני ילדים או יותר עשויים לחלוק מושב.

דברים שחשוב לדעת על מושב בטיחות Sirona |

כרגיל כמו בכיסאות בטיחות אחרים, ישנו קשירה בחלק האחורי של מעטפת המושב, והיא תצטרך להתנתק מעוגן הקשור ברכב לפני שתוכלו לסובב את המושב כאשר הוא מותקן לשימוש הפונה קדימה. 

הערכנו אם אנשים יוכלו להשתמש ברגל העומס במקום הקשור, בכדי להפחית את טיול הראש על המושב. בשלב זה איננו בטוחים אם זו אפילו אפשרות. 

בשל התקנות הבטיחותיות הקיימות, יצרני מושבי מכוניות לא יכולים להשתמש ברגל העומס בכדי לעמוד בתקני FMVSS 213 מכיוון שלספסל הבדיקה אין רצפה. דבר שמקשה על האישורים.