מצמצמים את נזקי החינוך בקורונה – לוח מחיק ללמידה בבית

מי מאתנו, ההורים, לא נחרד לראות מה קרה לילד שלו בתקופת הקורונה? הילדים בקושי הצליחו ללמוד, וזאת למרות הניסיונות של המורים של מערכת החינוך. לכן, אם גם אתם תוהים איך תוכלו בכל זאת לעזור לילדים שלכם לצמצם את פערי הקורונה, דעו שאתם לא לבד. הרבה הורים מתמודדים עם הדילמה הזאת וכדאי לדעת: רכישת לוח מחיק זו יכולה להיות בחירה נפלאה. בעזרת לוח טושים מחיק ללמידה בבית הילדים יתחילו ללמוד בצורה מהנה יותר, ואתם תוכלו להיות חלק מהחוויה.

 

איזה לוח שווה את ההשקעה שלכם? 

 

יש בימינו לא מעט סוגים של לוחות מחיקים, וחלקם יכולים גם להתאים לשימוש ביתי. עם זאת, לא כל לוח באמת שווה שתשקיעו בו. לכן חשוב לבדוק האם אותו לוח מחיק למידה בבית שאתם עומדים לקנות באמת מוצלח. האם מי שרכש אותו אח"כ כתב עליו חוות דעת טובה? והאם הגודל שלו מתאים? חשוב להחליט מראש איפה אתם מתכוונים להעמיד את הלוח. כך תוכלו לדעת באיזה גודל צריך להיות הלוח. בנוסף, רצוי להחליט מראש האם אתם רוצים לחבר אותו ולהתקין אותו או שאתם מעדיפים לוח עומד. 

 

האם אפשר לקנות לוח מחיק אונליין? 

לא רק שאפשר לעשות את זה היום, אלא זה גם כדאי. ראשית, כמעט תמיד על לוח מחיק ללמידה בבית שתיקנו אונליין תוכלו לשלם פחות. שנית, אם תוכלו להזמין את הלוח המחיק שלכם בכל שעה ביממה באתר האינטרנט, זה יהיה לכם יותר נוח. לא תצטרכו להתאים את עצמכם לשעות שבהן החנות פתוחה, כך שברור מדוע חנויות מקוונות כאלה זוכות להצלחה. בחרו עוד היום לוח מחיק ללמידה בבית יחד עם חבילת טושים מחיקים ללוח, ותראו שהילדים ישפרו את ההישגים שלהם בלימודים, ובגדול!