לוגו החברה הוא הרבה יותר מאשר סתם ציור או צורה גנרית ומשעממת. הדפסת לוגו החברה על חולצות, נעשות בכמות גדולה מאוד בשנים האחרונות וניתן להשתמש בהם למטרות רבות כמו פרסום החברה ומוצריה.

הדפסת לוגו על בגדי עבודה

אין דבר שמחבר עובד לחברה יותר מאשר לבישת חולצת החברה עם סימני הלוגו שלה. זה יוצר יתרון עצום לחברה שכן השם שלה מתנוסס על כל עובד ובכל מקום. הדפסת לוגו על בגדי עבודה, היא פשוטה הרבה ממה שחשבתם.

ממה עשויה חולצה עם הדפס?

חולצת טריקו מודפסת או חולצה גרפית היא חולצה, לרוב עשויה כותנה, שעליה מודפסים גרפיקה או עיצוב מסוים. ההדפסה מתבצעת, בדרך כלל, באמצעות הדפסה תרמית. סוגים שונים של חולצות טריקו מודפסות קיימים בכל העולם כולל חולצות עבודה עם לוגו. 

הפופולריים שבהם הם חולצות טי שמפרסמות מותג. ישנם סוגים רבים של חולצות טריקו כגון לוגו של קבוצות ספורט, להקות, שמות אוניברסיטאות והודעות ותמונות מצחיקות כמו גולגלות, ורדים, פרפרים וכו'.

עלות חולצה מודפסת

עלות החולצות המודפסות, תלויה בשיטת ההדפסה בה נעשה שימוש, באיכות ההדפסה ובכמות המיוצרת. עלות ייצור כל חולצה, תלויה בבד בו נעשה שימוש, בצבע הנבחר, בשיטת ההדפסה ובגודל וצורת החולצה. 

הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת חולצות, הוא המחיר ואיכות הבד בו משתמשים להדפסה. אפשרויות הבדים הפופולריות ביותר לחולצות טריקו הן ניילון, כותנה, משי ופוליאסטר. ניתן להתאים חולצות עם רקמה או הדפסת מסך ליצירת עיצובים מיוחדים. 

ניתן ליצור הדפסים גרפיים גדולים באמצעות הדפסת מסך או ישירות לבגד (DTG), שהיא שיטת ההדפסה המועדפת ביותר על חולצות ואותה, תוכלו למצוא באתר בגדי עבודה B Safety ובחנויות ההדפסה המקוונת.