ניר צבי – לא רק בשרים ושיש

המושב נִיר צְבִי שנמצא בינות ללוד, הפך למקום פסטורלי שיש בו עניין רב. במקום מייצרים בשרים ורהיטים, ובשנים האחרונות רבים מגיעים לאזור כדי לעצב את הבית בצורה פרקטית אלגנטית ומרהיבה. אבל מה מושך אנשים אל ניר צבי מלבד בשר או שיש? מסתבר שמומחים בתחום עיצוב הבית מספקים מגוון אלמנטים שימושיים ואיכותיים לעיצוב הבית, ממש ליד המושב. 

הנה כמה דברים שאפשר למצוא בניר צבי

מי שרוצה להגיע אל המושב הממוקם במרכז הארץ השייך למועצה אזורית שדות, יכול להנות מכל מה שיש למקום הפסטורלי והמבוקש הזה להציע. בכך למשל אפשר  לבחור מגוון אלמנטים לעיצוב הבית, כגון:

משטחים למטבחים

מומחים בתחום עיצוב הבית מציעים משטחים למטבחים כמו אי שהפך פופולארי במיוחד ומקנה את האופציה להניח עליו לוח שיש או לוח עץ הידוע גם כבוצ'ר. כיום רבים משלבים בין האי המוכר והפרקטי – לבין משטח שימושי שניתן לאכול על גביו. להכין עליו ארוחות ולהנות מחללי אחסון נוספים למטבח.

עיצוב חדרי רחצה

בניר צבי תמצאו מגוון אלמנטים לעיצוב אמבט או מקלחת. המומחים בשיש מספקים מגוון סוגי שיש לאמבטיות ומקלחונים, החל משיש גרניט הייחודי עד לשיש אוניקס שנחשב כזה שיש לו תכונות עמידות וחוזק לשנים רבות. את האמבטיה אפשר לעצב בצורה אלגנטית באמצעות מגוון משטחים עם דוגמאות וצבעים אלגנטיים. 

מדרגות מעוצבות

גם עיצוב מדרגות יכול להיעשות באמצעות המומחים בתחום אספקת שיש ניר צבי לדירות ומבנים פרטיים. באמצעות בחירת שיש למדרגות תוכלו להנות ממראה אלגנטי מודרני מעוצב ומפואר. 

לסיכום, אם אתם מעצבים את הבית או בונים דירה חדשה – תנו קפיצה למושב ניר צבי. במקום תוכלו למצוא את כל מה שדורש לעיצוב הבית במחירים נוחים תוך קבלת שירות מקצועי.