שולחן שוק הוא טרנד חדש באירועים, באמצעות שולחן שוק ניתן להגיש אוכל לאורחים במגוון רחב של אירועים: בר מצווה / בת מצווה, חתונה, ערב חברה, שבת חתן ועוד.

שולחן שוק הוא שולחן שעליו מונחים מגוון שלם של מטעמים מגוונים: סלטים, מנות ראשונות, כריכים, מנות עיקריות ועוד. כמובן ניתן לעצב שולחן שוק לפני קונספט האירוע. כמו שולחן שוק איטלקי, שולחן שוק תאילנדי, שולחן שוק בשרי – ביג מאמא ועוד.

היופי בשולחן שוק באירועים שהוא שולחן מזמין, עשיר במטעמים. שולחן שוק מלא בשפע הוא מלא בירקות טריים, לצד מנות בשריות עשירות ועוד – הכל כמובן תלוי בקונספט שתבחרו.

שולחן שוק לחתונות

הרבה אנשים מתלבטים בזמן תכנון החתונה אם ללכת על דוכני המזון הסטנדרטיים המסורתיים, שם המזון מקוטלג לפי בשרים, תוספות וירוקות או ללכת על שולחן שוק.

שולחן שוק מציע לאורחים את כל המזון ביחד, הכל פרוס בפניהם על שולחן אחד. האורחים יכולים להסתובב סביב השולחן ולקחת ממנו מגוון מטעמים.

השיקול אם ללכת על זה או על זה – תלוי כמובן במספר האורחים שלכם בחתונה. שולחנות שוק מתאימים יותר לחתונות אינטימיות כמובן.

חברה שמתמחה בשולחנות שוק

אם אתם רוצים שיהיה שולחן שוק באירוע שלכם, תוכלו לעשות זאת בעצמכם (כמובן שזה ידרוש ממכם המון עבודה וזמן יקר) או שתוכלו לפנות אל חברת הסעדה שמתמחה בשולחנות שוק, לפני שאתם סוגרים עם אחת כזו, מומלץ שתבדקו את הדברים הבאים כגון:

ביקורות והמלצות – קראו עליה ביקורות ברשת, נסו להבין מה טיב השירות שלה מלקוחות קודמים. בקשו המלצות מחברים וקרובי משפחה.

סוג אוכל – לפני שאתם סוגרים שולחן שוק לאירוע שלכם, שימו לב שהחברה שאחראית על הכנת האוכל מתמחה בקונספט שבחרתם. אם בחרתם שולחן שוק נוסח איטלקי, מוטב שתוודאו שהחברה מבינה ויודעת להכין אוכל איטלקי מעולה!

ועוד