רעיונות לפעילות odt שמתאימה לכל המשפחה

עכשיו כשמסתמן כי משבר הקורונה עור רגע מאחורינו, זה הזמן המתאים ביותר להשלים את הפערים המשפחתיים שצברנו בחודשיים האחרונים – ופשוט לבלות את הזמן עם כל המשפחה בפעילות ODT מקורית וערכית. המטרה של פעילות זו היא להקנות ערכים אישיים ובינאישיים לכל המשתתפים, תוך הנאה מפעילות חברתית כיפית ומאתגרת.

המושג OTD הינו קיצור של המילים Out Door Training, המתארות פעילויות המתרחשות במקומות פתוחים כמו פארקים, חורשות, חוף ים או כל מקום אחר פתוח הנמצא בחיק הטבע. באמצעות פעילות משחק במקומות אלו, המשתתפים יוכלו להתנסות בחוויית הטבע בצורה מיוחדת ומהנה יותר תוך התנסות בפעילות חברתית מגבשת ומקורית.

> גלו פעילות ODT לילדים מעניינת בלינק https://www.odteam.co.il/o-d-t-2

ימי הולדת מקוריים ובלתי שגרתיים

פעילויות OTD מתאימות לכל שכבת גיל, בין אם מדובר על ילדים או מבוגרים. משום כך אלו פעילויות נהדרות לחגיגות ימי הולדת משפחתיים. ניתן לרכז את כל המשפחה במקום פתוח כמו פארק או דשא ציבורי, ולבלות כמה שעות של כיף עם משחקים חברתיים שניתן לשחק יחד.

כיוון שמדובר על הפעלות ערכיות, מומלץ לבחור חברה מיוחדת העוסקת בסדנאות גיבוש ומוטיבציה הנערכות בשטח. בדרך הזו כל המשתתפים יוכלו לבלות יחד תוך מטרה משותפת של הנאה, לכידות והקניית ערכים חברתיים.

הפעלות לחופשים וחגים

דרך נוספת לבלות יחד עם כל המשפחה היא בזמן חופשים וחגים המתקיימים במהלך השנה. במקום לצאת שוב פעם לנופש בצפון, ללכת לטייל בקניון או לחפש רעיונות להעברת הזמן עם הילדים – פשוט מזמינים הפעלת OTD מקורית ובלתי שגרתית באתר זה, שבה כל המשפחה תהנה במיוחד ותבלה יחד בכיף בלתי נגמר. בין ההפעלות והמשחקים המשתתפים יוכלו להתנסות במשחקי רצפה ענקיים ואהובים כמו שש-בש, שחמט, דומינו ועוד משחקי חשיבה מאתגרים.