מתנות לעובדים ולעובדות לראש השנה עם ערך של תרומה לקהילה

כשאנחנו מחפשים מתנות לעובדים שלנו לקראת החגים, למשל כשמדובר על מתנה לראש השנה, אז אנחנו צריכים לשאול את עצמנו מספר שאלות. 

למשל, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, איזו מתנה יכולה להתאים לעובדים שלנו, מה גובה התקציב שעומד לרשותנו, בשביל שנוכל לרכוש מתנה כזו או אחרת עבור העובדים, עלינו לשאול את עצמנו האם נרצה לרכוש מתנה אחידה לכל העובדים או שנעדיף לקנות שלל מתנות, ולהציע לכל אחד מהעובדים סוג מסוים של מתנה. 

מאחר ויש הרבה מאוד סוגים ודוגמאות של מתנות לראש השנה לעובדים, אזי באופן טבעי אנחנו יכולים לקבל החלטות שונות, איזו מתנה לקנות, מאיזה סוג ומה לתת לעובדים שלנו. אחת האופציות שעומדות לרשותנו היא לקנות לעובדים ולעובדות שלנו מתנה בעלת ערך חברתי מסוים, מתנה שיש לה ערך של תרומה לקהילה. 

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות לכך, ועל כן אנחנו יכולים לבחור בין שלל האפשרויות את המתנה הרלוונטית, גם מבחינה חברתית וגם מבחינות אחרות. 

מה זו מתנה בעלת ערך חברתי?

כשאנחנו מדברים על מתנה עם תרומה לקהילה, הכוונה היא, לספק לעובדים ולעובדות שלנו מתנה שהיא לא רק פרקטית או מתנה ייחודית ומקורית, ולא בהכרח מתנה יקרה, אלא מתנה שיש לה ערך מעבר למוצר אותו אנחנו מבקשים לספק לעובדים ולעובדות שלנו. הכוונה היא שלמתנה יש ערך מסוים אשר חורג מהפריט עצמו. 

זו יכולה להיות מתנה שעם מסר חברתי, קהילתי, זו יכולה להיות מתנה שעצם רכישתה עוזרת לקבוצה מסוימת של אנשים, מתנה שהאנשים אשר ייצרו אותה או את אריזתה הם אנשים עם צרכים מסוימים, ומעצם זה שאנחנו רוכשים מתנות לעובדים לחגים, זה יכול לשרת אותם בצורות שונות.