להתייעץ עם מלווה שיפוץ לפני השיפוץ

והיה ואתם מתכננים לשפץ את הבית, וודאי אתם מודעים לעובדה שזוהי תהיה תקופה לא הכי פשוטה, יש הרבה בלגן. אולם המטרה שלכם היא להגשים את החלום. במאמר זה נכתוב על מתי נכון וראוי להתייעץ עם מלווה שיפוץ לפני השיפוץ!

מהו תפקידו של מעצב?

בראש ובראשונה הזמינו אותה לדירה שלכם על מנת שתוכל להתרשם ממנה. מה צריך ליצור מחדש ומה לא. בנוסף, יהיה עליכם לשלם כסף עבור פגישת ייעוץ עם אשת המקצוע אשר למעשה תהיה זו שאחראית על תהליך ניהול פרוייקט שיפוץ!

התייעצות עם מלווה שיפוץ

לעיתים ממש בא לנו לשפץ את הדירה לבד, וכמובן לחסוך בעלויות. אך ברוב המקרים מי שילווה אתכם היא מעצבת. אתם תסבירו לה מהם הרעיונות המועדפים עליכם והאם ניתן ליישם אותם.

עליה להתייחס לכל פרט ופרט בדירה, לבדוק כל אלמנט באופן רציני, ורק לאחר מכן ניתן להתחיל בתכנון. הליווי לאורך השיפוץ יינתן לצורך כל מה שנדרש, המעצבת תתכנן עוד טרם השיפוץ מה בדירה ומהם אופיים של הדיירים.

אחראיות

בנוסף חשוב למצוא מעצבת אחראית, ששמה לב לכל פרט, שומרת על אמינות ושקיפות. מעצבת אשר תנקוב במחיר משוער של השיפוץ. עבור הפגישה תצטרכו גם לשלם לה כסף עבור ייעוץ.

בתים בסטנדרט גבוה

בעבר אם היינו רוצים להזמין שיפוצניק, המטרה הייתה שהדירה תהיה פונקציונלית. אולם כיום אין רק מדובר בדירה שתהיה מעוצבת למשעי, יש לבחור יחד עם המלווה את הפריטים בהם תעשו שימוש.

מוטיבציה וייעוץ

מן הסתם על מלווה השיפוץ, להחדיר בכם מוטיבציה ואנרגיות שאולי יקלו עליכם ויוציאו אתכם מהלחצים הרבים.

מלווה שאכפת לו מכם

כאשר תבחרו מעצבת פנים, שימו לב לא רק למקצועיות שלה, אלא גם לראייה פונקציונאלית. אל תהססו, למרות החששות, חלומכם עשוי להתגשם!