כריית ביטקוין – המדריך המלא

מה זה ביטקוין?

מי שטרם שמע על ביטקוין, זה למעשה מטבע דיגיטלי אשר פרץ דרך בתחום העסקאות בכל רחבי העולם. מדובר על מין סוג של מטבע וירטואלי אשר לא קיים מבחינה מוחשית, אבל למרות שהמטבע אינו קיים פיזית ולא מוחשית הוא עדיין בעל ערך מסוים. ניתן לשלם איתו במקומות שונים בעולם ולבצע עסקאות גדולות וקטנות ולשלם בעזרת המטבע הדיגטלי, ביטקוין. קראו בהרחבה מה זה ביטקוין?

מה זה כריית ביטקוין?

כריית ביטקוין זה למעשה סוג של תהליך אשר מכיל בתוכו כמה שלבים, חשוב לעשות שלב אחר שלב בצורה יסודית וברורה. בסוף התהליך למעשה ניתן ליצור מטבע ביטקוין חדש ולהגדיל את כמות הביטקוין שקיים. לכן אם רוצים ליצור עוד מטבעות דיגיטליים מסוג של ביטקוין יש צורך הכרחי בעשיה של כריית ביטקוין על מנת ליצור עוד ועוד מהמטבע הנ"ל.

איפה זה קורה?

למעשה הכל קורה בדיגיטל, כריית ביטקוין עשויה לתת לנו קונוטציה של כריית זהב, תהליך בו אנשים מגיעים פיזית אל מקום בו יש זהב ולמעשה לוקחים אותו ומיצריים עוד מטבעות זהב. במקרה של כריית ביטקוין זה שונה כי הדבר קורה בצורה וירטואלית בעזרת מחשב וכדומה.

מה קורה בתהליך כריית ביטקוין?

התהליך של כריית ביטקוין נעשה על ידי מומחים בתחום אשר יש להן הבנה רחבה בעולם המטבעות הדיגיטליים ובעולן המחשבים כמובן. זה נעשה על ידי הצפנה של שורות קוד באופן מסויים, לאחר מכן זה מקבל משמעות חדשה וערך כלשהו, כך בסופו של תהליך ניתן ליצור מטבע ביטקוין חדש.

לסיכום

כריית ביטקוין זה לא דבר מסובך מידי להבנה, ניתן לקבל מידע נוסף ופרטים רלוונטים על כל התהליך באתר הבית של החברה ובאתרים נוספים אשר קשורים לתחום.

> עוד בנושא מטבעות דיגיטליים ניתן למצוא בכתבה על ביטס אוף גולד!