פינוי דירה – המדריך המלא

אם אתם רוצים לגור בדירה חדשה, וודאי תמצאו בה כל מיני חפצים מיותרים והרבה, למשל של בן משפחה שהוריש לכם אותה. אז מה עושים? אין לכם זמן לפנות את הדירה? כאן תוכלו לקרוא על פינוי דירה – המדריך המלא.

חברות העוסקות בפינוי דירה

במקום שאתם תפסידו ימי עבודה או אם בכלל אין לכם סבלות או חשק לפנות את הדירה, פנו לחברה מקצועית, לבצע את העבודה בשבילכם.

כל שיהיה עליכם לעשות הוא לפרט מאיזה ציוד אתם רוצים להיפטר. והנה הדירה מסודרת ומוכנה לכניסה.

איך מפנים דירה באופן מקצועי?

פנו לחברה המתאימה, צרו קשר ובראש ובראשונה בררו פרטים. כאשר עוברים דירה מן הסתם אורזים הכל בקרטונים, החפצים אותם אתם לוקחים הינם חשובים לכם. כאשר מדובר בפינוי דירה, המלאכה נעשית מורכבת יותר.

תכנון מדויק

והיה ואתם משכירים את שירותיה של חברה המפנה ציוד מיותר מהדירה שלכם, יש לעשות זאת בקפידה. אתם תקבעו מאיזה ציוד אתם רוצים להיפטר ואיזה תרצו להשאיר בבית.

כיצד נעשה פינוי דירה?

החברה האחראית על הפינוי, תגיע אילכם עד לבית, הם שולחים אנשים מומחים בנושא זה, מקצועיים ובעלי ניסיון רב.

הם יבדקו את הציוד והפריטים שנמצאים בבית. בזמן המיון, יהיו מוצרים שכן תעדיפו שיישארו בדירה, אולם כעת יש להתייחס לאלה שאתם מתכוונים להיפטר מהם.

גישה ידידותית לסביבה

לאחר שהחברה אוספת את כל הציוד, היא מעבירה אותו לאתרים אליהם מביאים פסולת, שכן לא ניתן למקם את כל הציוד המיותר ופשוט למקם אותו בסמוך לפח האשפה של השכונה.

מכירת ציוד

החברה יכולה למכור חלק מהציוד, כך תהיו זכאים להנחה ניכרת (תלוי בסוג ומספר הפריטים). אז אל תאגרו את מה שאינכם צריכים, זה משפיע גם על האווירה בבית. כדאי לקרוא מידע נוסף בנושא פינוי תכולת דירה באתר פינוי בזמן המומחים בתחום פינוי דירות.