3 דילים שווים במיוחד לקלאב הוטל טבריה

מגפת הקורונה שפשטה בארץ ובעולם הכניסה את כולם לסחרחרה עולמית. אנשים רבים מעוניינים לצאת מהשגרה שנכפתה עלינו, ומהשגרה הקבועה, העבודה, משק הבית, וגידול הילדים, אז חופשה היא בריאה לגוף ולנשמה. 

הקורונה פגעה בפרנסתם של מאות אלפי אנשים בארץ, ולכן על מנת לצאת לחופשה שתעלה יחסית זול מחופשות אחרות, ישראלים רבים מחפשים דילים משתלמים לחופשות מפנקות במיוחד.

אחד המלונות היפים בישראל הוא המלון בטבריה של רשת מלונות קלאב הוטל. מלון זה ממוקם בפסגת ההר בקצה העיר טבריה, וכן הנוף המשקף הינו מרהיב ביופיו.

במלון עצמו, המותאם למשפחות עם ילדים, יש בו מגוון רחב של חדרים המתאימים למשפחות עד 5 ילדים, בנוסף לכך המלון מציע מגוון אטרקציות, כמו בריכה גדולה, בר חלבי עם מאכלים בריאים ומזינים ועוד שפע פעילויות עליהן ניתן לקרוא בלינק https://www.amorclub.co.il/?page_id=283 

אם אתם מעוניינים להנות ממלון עם נוף מרגיע אתם מוזמנים להסתכל בדילים שווים במיוחד במלון הזה.

3 דילים שווים במיוחד 

  • דיל מ  16.8-23.8  מדובר על דיל משתלם במיוחד שבעה לילות ל 4 אנשים בחדר. מחיר מעולה יחסית למלונות אחרים בטבריה לתקופה הזו הייחודית. חשוב לציין כי הדיל הזה כולל שינה בלבד וללא ארוחות, ויש לקחת זאת בחשבון במחיר 4,980₪.  
  • דיל 23.8-30.8 במחיר ₪ 3,980, דיל זה כולל 7 לילות במלון כמות נופשים 4, כמו כן הוא כולל רק לינה ללא ארוחת בוקר או ארוחות אחרות.
  • דילים 9.8.2020-16.8.2020 מדובר על 7 לילות 4 נופשים ב 4,500 שקלים על בסיס לינה בלבד. 

אז אם אתם מעוניינים בשגרה מעט שונה כדאי לכם לעלות לטבריה, למצוא דילים למלונות קלאב הוטל, ולהנות מחופשה איכותית ומלאת הפתעות לכם ולילדים ובעיקר מנוף מדהים, שאין בשום מקום אחר להרי הגולן והגליל.